پیامک : 10000606
تلفن تماس : 31811 - 051 
پست الکترونیک : info@bk2020.ir
×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

درباره ما

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت حمل و نقل جاده ای بزرگ خراسان با سابقه ای زیاد، همواره حضوری چشم گیر در حمل و نقل جاده ای به سایر نقاط کشور دارد و این افتخار ماست که بحمدالله توانسته است همواره رضایت صاحبان کالا را فراهم آورد.
این شرکت از جمله شرکت های مطرح در زمینه ی حمل و نقل داخلی ، ترخیص کالا ، تخلیه و بارگیری ، توزیع کالا می باشد که طی چندین سال گذشته نقش بسزایی در جابجایی و تخلیه و ترخیص و توزیع کالاهای استراتژیک کشور همچون غلات و کالاهای دیگری همچون آهن آلات و همچنین حضوری همواره فعال در بارگیری و حمل مواد پتروشیمی از مبدا را داشته است.
این شرکت مجهز به انواع دستگاه های مدرن جهت تخلیه و بارگیری و همچنین انبار به وسعت ۰۰۰/۱۰ متر در بیرون گمرک بر آن است هزینه های صاحبان کالا در زمینه تخلیه و بارگیری و ترخیص و حمل ونقل به حداقل رسانده و همواره تلاش نموده که در این زمینه هیچگونه دغدغه فکری برای صاحبان کالا وجود نداشته باشد.
این شرکت در زمینه ترخیص کالا از گمرک با دادن مشاوره و ارائه گزارشات روزانه به شما بر آن است تا بتواند دغدغه فکری شما وارد کنندگان و تولید کنندگان در این زمینه را به حداقل رسانده و با اتکا به خداوند متعال و تکیه بر کارکنان مجرب و متعهد به شما این اطمینان را می دهیم که در این زمینه هیچگونه مشکلی نخواهید داشت.
اصلی ترین وظیفه ما حفظ اسرار تجاری شما و امانت داری و گزارش روزانه به شما صاحبان کالا می باشد. این شرکت با سابقه ای چندین ساله خود کالاهای متعددی را از گمرک ترخیص نموده که از جمله می توان به گروه آهن آلات همچون: تیرآهن،رول گالوانیزه،ورق آهنی، میلگرد ،شمش آهنی ،لوله،سیم کلاف و… گروه فله بار:گندم،جو،شکر،ذرت،سویاو…  همچنین انواع ماشین آلات و محصولات پتروشیمی نام برد .
در آخر این شرکت به شما این اطمینان را می دهد که کالای شما  در نهایت سرعت و دقت از گمرک ترخیص و تحویل شما صاحبان کالا گردد .

خواندن 66659 دفعه
آمار بازدیدکنندگان

امروز19
دیروز127
این هفته386
این ماه1693
بازدید کل407233

تعدادافـــــراد آنلاین

2
نفر آنلاین

پنج شنبه, 28 دی 1396 07:41