پیامک : 10000606
تلفن تماس : 31811 - 051 
پست الکترونیک : info@bk2020.ir
×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

بارگیری خرده بار

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

باربری بزرگ خراسان  كلیه فرآیندهای بارگیری، صدور نسخه بارنامه برای مشتری، صورتحساب راننده، مدیریت موجودی كالاها و كنترل های لازم برای متصدیان حمل بار را فراهم می آورد و مهمترین خصوصیت این باربری پاسخ گویی سریع به مشتریان از طریق جستجوهای متنوع و بالا رفتن سرعت كار متصدیان و انبارداران می باشد.

كاهش هزینه هاي نیروي انسانی و مواد مصرفی مانند كاغذ از دیگر مزایای استفاده از سیستم های مكانیزه مانند سحاب در موسسه حمل و نقل  بزرگ خراسان می باشد.

 

• ثبت بيجك و صدور بارنامه كامپيوتري براي فرستنده و گيرنده به همراه نام و آرم مؤسسه
   • ثبت اطلاعات كامل بارنامه نظيرگيرنده، فرستنده، كرايه حمل، ارزش كالا ، پيش كرايه، پس كرايه، خرج عبوري، شهري، بيمه ، جرثقيل و ....

 

امروزه به دلیل جهانی شدن اقتصاد و تجارت جهانی کالا ، نیاز به خدمات حمل و نقل ، نیازی روزافزون و امری گریزناپذیر است. از طرفی ارائه خدمات حمل و نقلی مناسب از نظر کیفیت ، هزینه و زمان ، تاثیری غیرقابل انکار نه تنها در افزایش رقابت پذیری صادرکنندگان در بازارهای هدف کالاهایشان دارد بلکه بر کاهش قیمت تمام شده کالاهای وارداتی نیز موثر خواهد بود. 

لذا حمل ونقل بزرگ خراسان  با استفاده از کادری مجرب و در ضمن جوان با ارائه خدمات نوین ، آماده همکاری با صاحبانکالا ، شرکتهای حمل و نقل و رانندگان محترم میباشد ، بدین صورت که شرکت بزرگ خراسان واسط بین صاحبانکالا و شرکتهای حمل و نقل در راستای بارگیری برای کامیون داران عزیز میباشد که گامی بی نظیر برای سهولت در ارسال بار برای صاحبان کالا و همچنین پذیرش بار توسط کامیون داران برنامه ریزی شده است.

شمافرستندگان و گیرندگان  میتوانید به مراجعه به وبسایت بزرگ خراسان محموله های ارسالی را ببینید و با پیشنهاد قیمت مناسب اقدام به همکاری نمایید و همچنین اگر بدنبال کامیون میگردید با جستجو در وبسایت این شرکت کامیون مورد نظر خود را اعلام نمایید.
خواهشمند است انتقادات و پیشنهادات خود را به شماره05131811 ارسال و ما را در اجرای این پروسه جدید حمل و نقل یاری نمایید.
با تشکر 

خواندن 167655 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: تخلیه بار »
آمار بازدیدکنندگان

امروز19
دیروز127
این هفته386
این ماه1693
بازدید کل407233

تعدادافـــــراد آنلاین

2
نفر آنلاین

پنج شنبه, 28 دی 1396 07:40