پیامک : 10000606
تلفن تماس : 31811 - 051 
پست الکترونیک : info@bk2020.ir
×

خطا

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

شنبه, 14 آذر 1394 ساعت 12:17

کارت هوشمند رانندگان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
زنجان - ایرنا - مدیرکل حمل ونقل و پایانه های استان زنجان گفت: رانندگان فعال در بخش حمل و نقل جاده ای برون شهری اعم از مسافربری و باری که کمتر از 15 روز از اعتبار کارت هوشمند آنان باقی مانده است هرچه سریعتر نسبت به تمدید کارت هوشمند خود اقدام کنند.

ایرج دست نشان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه کارت هوشمند رانندگان مدرک شناسایی رانندگان فعال در بخش حمل ونقل جاده ای است، افزود: هرگونه فعالیت رانندگان برون شهری اعم از مسافربری و باری بدون داشتن این کارت ممنوع است.
وی یادآوری کرد: کارت هوشمند، کارتی با ضریب امنیتی بالاست که امکان ذخیره سازی اطلاعات و لحاظ نمودن اطلاعات کارت با سایر سیستم های عملیاتی مانند امکان شناسایی دقیق رانندگان و تشخیص رانندگان فعال از غیرفعال، جلوگیری از صدور کارت های تکراری یا تقلبی، ایجاد گردش کار و ثبت تخلفات راننده در کارت شناسایی را فراهم می کند.
دست نشان با تاکید بر اینکه کارت های هوشمندی که اعتبار ندارند غیرفعال می شود و رانندگان اجازه ادامه کار ندارند ابراز کرد: با توجه به مدت اعتبار کارت هوشمند رانندگان که از شش ماه تا دو سال را در بر می گیرد، رانندگان باید قبل از اتمام اعتبار نسبت به تمدید کارت اقدام کنند.
وی اظهار کرد: در صورت تمدید نکردن اعتبار این کارت از سوی رانندگان اخذ بارنامه و فعالیت حمل و نقلی برای آنان امکانپذیر نخواهد بود و بر این اساس از سوم آبان امسال برای آن ... 
مشاهده متن کامل خبر در خبرگزاری جمهوری اسلامی ]

خواندن 544 دفعه
آمار بازدیدکنندگان

امروز102
دیروز113
این هفته215
این ماه2247
بازدید کل401899

تعدادافـــــراد آنلاین

1
نفر آنلاین

سه شنبه, 30 آبان 1396 18:56